Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

"Велике будівництво"-2022: затверджено 13 об'єктів у Мелітополі"

Дата: 10.12.2021 09:52
Кількість переглядів: 366

 

"Велике будівництво"-2022: затверджено 13 об'єктів у Мелітополі

Мелітопольський район представив 30 інфраструктурних об’єктів для початку або продовження будівництва, чи реконструкції за державною програмою “Велике будівництво” на 2022 рік. Затверджено було 13.

Про це 1 грудня повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають кореспонденти Суспільного.

За його словами, три з них працюватимуть за межами районного центру: у Новомиколаївці, Нововасилівці та Кирилівці. Зокрема, Іван Федоров розповів про школу Семенівської територіальної громади у селищі Новомиколаївка.

Іван Федоров

"Сьогодні, безпосередньо, в цій школі навчається 200 учнів. Але, як тільки буде завершена реконструкція цієї школи, то буде змога зробити оптимізацію в навколишніх школах, у яких навчається менше 100 учнів і зробити це таким центром", — зазначив міський голова Мелітополя.

За його словами, після реконструкції у школі зможуть навчатися понад 500 дітей.

Іван Федоров також розповів, що всі проєкти розробляють працівники комунального проєктного підприємства — проєктанти, а також ті, хто потім буде експлуатувати об'єкти. За словами міського голови, кошторисна вартість проєктів складає від 200 до 500 тисяч гривень.

Він також нагадав, що протягом 2020 — 2021 років у Мелітополі за програмою “Велике будівництво” звели 10 великих інфраструктурних об’єктів: освітні, медичні, культурні та спортивні. Зокрема, це — перший в історії Мелітополя басейн, де вже приймали всеукраїнські змагання. А ще — льодова арена, яка зараз на завершальному етапі (90% готовності) будівництва. Цей проєкт коштував 600 тисяч гривень.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора