ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 07.12.2021 11:33

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.11.2021 № 509 «Про проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році».
4-5 грудня 2021 року на базі закладів загальної середньої освіти Чкаловської сільської ради відбувся II (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізики, правознавства. Учасниками олімпіад стали здобувачів освіти: Калинівська гімназія Чкаловської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області, Комунальний заклад «Корніївська загальноосвітня школа I-III ступенів», Комунальний заклад «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів».

За результатами олімпіади з правознавства:

I місце посіла Кузьмінова Дар’я, учениця 9 класу Комунального закладу «Корніївська загальноосвітня I-III ступенів», вчитель Борисова Єлизавета Олександрівна

За результатами олімпіади з хімії:

II місце посіла Шахова Софія Юріївна, учениця 9 класу Комунального закладу «Чкаловська загальноосвітня школа I-III ступенів», вчитель Овчар Олена Михайлівна

За результатами олімпіади з фізика:

III місце посів Марченко Артем, учень 8 класу Калинівської гімназії Чкаловської сільської ради Мелітопольського району, вчитель Василенко Світлана Іванівна.

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!
Відділ освіти, молоді, спорту,
культури, туризму та соціального захисту
населення Чкаловської сільської ради.