В "Укравтодорі" пообіцяли до кінця року у Запоріжжі запустити повноцінний рух вантовим мостом через Дніпро

Дата: 03.12.2021 12:48

За 3 роки чиновники планують завершити ще два великих проєкти -  відновити міст у Кременчуці та побудувати новий у Ямполі через Дністер.

До кінця року у Запоріжжі запустять повноцінний рух вантовим мостом через Дніпро, на повну потужність міст через Хортицю запрацює вже наступного року.

Це сьогодні пообіцяли в "Укравтодорі". А за 3 роки чиновники планують завершити ще два великих проєкти -  відновити міст у Кременчуці та побудувати новий у Ямполі через Дністер. Він з'єднає Україну та Молдову. Дорожники вже виміряли - це буде найкоротший шлях з Києва до Кишинева. Натомість, кажуть в "Укравтодорі", головне завдання наразі не будувати нові, а терміново ремонтувати аварійні мости. За два роки вже відновлено понад 400 з них, на черзі ще півтори сотні мостів, які чекають термінового ремонту.