Забезпечення прав дітей на контролі місцевої влади!

Дата: 02.12.2021 12:33

02.12.2021 відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Чкаловській сільській раді під головуванням сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО. В порядку денному засідання комісії було розглянуте одне питання, а саме: «Про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав громадянки 1970 року народження, відносно малолітньої дитини 2014 року народження». За результатами засідання та враховуючи виступи начальника служби у справах дітей Дмитра ОВЧАРЧИНА, директора КУ «ЦНСП» Світлани МАРІНОВОЇ, дільничного офіцера громади Наталії ЛУБЯНОЇ, членами комісії одноголосно було прийнято рішення «Про позбавлення батьківських прав мешканки с. Зелений Гай 1970 року народження відносної її малолітньої дитини». Наразі службою у справах дітей Чкаловської сільської ради будуть вжиті заходи щодо підготовки та подання до суду позовної заяви про позбавлення матері батьківських прав відносно її малолітньої дитини.