Зустріч здобувачів освіти КЗ "Чкаловська ЗОШ I-III ступенів" з поліцейським офіцером Чкаловської громади в рамкам проведення щорічної Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства"

Дата: 25.11.2021 12:04

24 листопада 2021 року на базі комунального закладу «Чкаловська ЗОШ I-III ступенів» в рамках проведення щорічної Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», відбулася зустріч зі здобувачами освіти 4 класу з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами Мелітопольського РУП ГУНПВ в Запорізькій області Наталією ЛЮБЯНОЮ. Метою зустрічі було підвищення обізнаності дітей з питань домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства, запобігати насильствам в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми.
Поліцейський офіцер Чкаловської громади з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи та збільшення знань про всі форми насильства, провела право виховний урок «Протидія домашньому насильству», на якому розповіла, як захистити себе від проявів насильницьких дій та ознайомила з поняттям «насильство». Діти переглянули мультиплікаційний фільм «Життя без насильства», і на завершення право виховного уроку, в ігровій формі діти складали квітку із пелюсток які символізують протидію насильству.
Захід видався цікавим, корисним, насиченим емоціями та розуміння дітей того, що насильство є порушенням прав людини.
Кожен з нас має сказати “Ні!” насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки та комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.