СПРИЯННЯ ЕКОНОМІЧНІЙ УЧАСТІ ВРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ, ВКЛЮЧНО З ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМИ ОСОБАМИ, В РЕГІОНІ ПРИАЗОВ’Я

Дата: 05.11.2021 15:48

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) в межах проєкту Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Приазов’я за дорученням Міністерства економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини оголошує Конкурс бізнес-грантів для підтримки мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в регіоні Приазов’я.

Грантова програма GIZ спрямована на зміцнення мікро-, малих та середніх підприємств (МСП) в регіоні Приазов’я з метою збільшення товарообігу, створення можливостей для працевлаштування місцевого населення та зміцнення місцевої економіки.

Адміністративну та організаційну підтримку Грантової програми забезпечує Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК».

Максимальна сума одного гранту – 3 400 євро у гривневому еквіваленті за курсом НБУ.

Територією реалізації Грантової програми є окремі міста, райони та територіальні громади регіону Приазов’я, а саме:

• південна частина Донецької  області, підконтрольної Уряду України (м. Маріуполь та Маріупольський район);

• південна частина Запорізької області (мм. Бердянськ, Мелітополь, Пологи та Бердянський, Мелітопольський та Пологівський райони).

Грантова підтримка надаватиметься задля економічного зростання у таких сферах економіки:

1. Готельна гостинність;

2. Ресторанний бізнес та громадське харчування;

3. Інформаційно-комунікаційні технології;

4. Мале підприємництво з виробництва продукції (дрібне виробництво);

5. Суміжні сфери економіки із вище зазначеними.

У Конкурсі на отримання гранту будуть підтримані бізнес-проєкти від таких категорій зареєстрованих і вже діючих юридичних осіб:

• Фізичні особи-підприємці (ФОП);

• Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ);

• Фермерські господарства (ФГ), у т.ч. фермерські (сімейні) господарства (Ф(С)Г);

• Приватні підприємства (ПП).

Заявки потрібно подавати ВИКЛЮЧНО через онлайн систему прийому заявок Грантової програми.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 1 грудня 2021 року.

Детальна інформація про Конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-проєктів та Посібник з підготовки та подання заявок на участь у Конкурсі розміщені на сайті ТЦК www.ccc-tck.org.ua, на окремому сайті Грантової програми www.ccc.kiev.ua та на сторінці ТЦК в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/ccc.creative.centre.

Для отримання додаткової інформації щодо умов Kонкурсу, процедури подання заявок та пов’язаних із цим запитань запрошуємо звертатися до Творчого центру ТЦК електронною поштою manager@ccc.kiev.ua, або за телефоном 0 (800) 406 411 з 10:00 до 18:00 у робочі дні. Планується проведення інформаційних сесій – слідкуйте за інформацією на вище зазначених ресурсах.