Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Оперативна нарада керівників закладів освіти Чкаловської ради зі співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Дата: 06.10.2021 13:20
Кількість переглядів: 323

Фото без описуФото без описуФото без опису

06 жовтня 2021 року, в сесійній залі Чкаловської сільської ради відбулася нарада зі співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області та керівниками закладів освіти Чкаловської сільської ради. Основне питання – необхідності вакцинації освітян, безумовного дотримання виконання Постанов Головного державного санітарного лікаря України, метою якої є запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).
Значну увагу приділили питанню дотримання суб’єктами, що відповідальні за влаштування, утримання закладів дошкільної, загальної середньої освіти, здійснення своєї діяльності з урахуванням вимог санітарного законодавства, вимог встановлених Кабінетом Міністрів України на період карантину та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).
Враховуючи епідеміологічну ситуацію, співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби, проведена відповідна роз'яснювальна робота серед керівників закладів освіти, а саме:
1.Організації проведення вакцинації, та вживання невідкладних заходів щодо залучення до процесу вакцинації вчителів та працівників закладів освіти;
2. Забезпечення можливості та організації вакцинації вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій;
3. Інформування та запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів здобувачів освіти до наявних пунктів щеплень під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.
Також, на нараді були розглянуті питання організації харчування учнів та вихованців в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора