Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

Дата: 13.08.2021 17:27

13 серпня 2021 року відбулася  нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Чкаловської сільської ради.

На нараді розглядались актуальні питання:

1. Аналіз організації харчування, дотримання встановлених норм харчування.

2.  Стан проведення поточних ремонтів закладів освіти. Стан підготовки до нового навчального року.

3. Забезпечення протипожежної безпеки. Дотримання вимог чинного законодавства з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

4.Вакцинація працівників закладу. Проведення роз’яснювальної роботи.

5. Підготовка до святкування Дня Державного Прапора України.30-ї річниці Незалежності України, Дня пам’яті захисників України на території Чкаловської територіальної громади.

6. Про дотримання виконавської дисципліни.

В черговий раз було звернено увагу директорів шкіл на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти  відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту».

На завершення наради до відома керівників було доведено ряд нормативно-правових документів з питань дошкільної освіти, а також надані доручення і рекомендації.