Увага! Усі на боротьбу з бур'янами та карантинними рослинами!

Дата: 12.08.2021 11:06

Увага! Усі на боротьбу з бур'янами та карантинними рослинами!

Наразі період активного росу амброзії та інших бур'янів. Чкаловська сільська рада закликає населення, керівників підприємств, організацій, установ, закладів усіх форм власності провести роботи по знищенню амброзії полинолистої та інших бур'янів на власних земельних ділянках, прилеглих до них територіях та ділянках підсобних господарств.

Амброзія не тільки робить територію населеного пункту не привабливою, а ще й негативно впливає на здоров'я людей, викликаючи алергію та провокує інші захворювання.

За ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" у відношенні власників присадибних ділянок на яких досі не знищили амброзію буде складено протоколи.За це загрожує штраф від 340 до 1380 гривень.

Відділ земельних відносин та
благоустрою сільської ради.