Стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності

Дата: 14.07.2021 10:25

В рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік Держпраці за участі представників заінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року проводиться національна інформаційно-роз’яснювальна компанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.

З 01.07.2021 року стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведення інформаційних заходів.

--

ПОСИЛАННЯ на інформаційні матеріали щодо незадекларованої праці (веб-сторінка Державної служби України з питань праці):

Дякуємо за співпрацю!