Законність реалізації алкогольних та тютюнових виробів в Мелітополі під контролем місцевої влади

Дата: 26.05.2021 07:55

За розпорядженням Мелітопольського міського голови Івана Федорова представники фінансового управління разом з фахівцями Головного управління ДПС у Запорізькій області та районного управління Головного управління нацполіції в Запорізькій області проводять рейди торгових точок, розташованих в місті Мелітополі, з питань дотримання субєктами господарювання податкового законодавства при реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

У ході проведених перевірок  встановлено та зафіксовано 9 фактів порушень законодавчих норм у сфері реалізації підакцизної продукції. За результатами складених пояснень до порушників будуть застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів.

Нагадуємо, що відповідно до норм чинного законодавства суб’єкти підприємництва до початку ведення господарської діяльності з продажу алкогольних та тютюнових виробів зобов’язані отримати відповідну ліцензію та мати реєстратор розрахункових операцій.