Територію Чкаловської громади з робочим візитом відвідав голова Мелітопольської районної ради Сергій Прима

Дата: 14.04.2021 15:51

Сьогодні 14 квітня 2021 року територію Чкаловської територіальної громади з робочим візитом відвідав голова Мелітопольської районної ради  Сергій Прима.

У ході робочої зустрічі сільський голова Станіслав Калиновський повідомив очільника району про основні напрямки роботи сільської ради, питання, які вдалося вирішити та проблеми, які досі розв´язати не вдається, а саме: ремонт доріг, відкриття залізничного переїзду коло с.Гоголівка, ремонт аварійного даху Чкаловського будинку культури.

Сергій Прима наголосив про наміри районного керівництва  приділяти у подальшому більше уваги розвитку саме сільських територіальних громад.

Секретар сільської ради

Ірина БАБИЧ