Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Давайте спільними зусиллями зробимо нашу Чкаловську громаду чистішою!

Дата: 05.04.2021 10:17
Кількість переглядів: 1120

Фото без опису

     Так як після зими санітарний стан населених пунктів Чкаловської територіальної громади бажає бути кращим, 31 березня, користуючись сприятливою теплою погодою, працівники апарату управління Чкаловської сільської ради продовжили щорічну добру традицію та розпочали весняне прибирання.

     Розділившись на команди, із завзяттям, активно було прибрано від сухого листя та гілок територію біля будови сільської ради, дитячого майданчика, облаштовано клумби, здійснено санітарне очищення від сміття, сухої трави та гілля території ринкової площі, зібрано та вивезено сміття із території сільського парку села Чкалове. Працівники культури приєдналися до місячника благоустрою та розпочали прибирання прилеглої до будинку культури території.

     Метою даної акції є наведення чистоти та порядку у селах, власним прикладом залучити жителів громади, представників підприємств, установ, організацій усіх форм власності до прибирання  підпорядкованих територій.

     З 1 квітня розпочався місячник по благоустрою нашої Чкаловської громади, а тому роботи по наведенню порядку в місцях загального користування та відпочинку будуть  продовжуватися. Попереду ще не одна толока, необхідно  прибрати території навчальних, лікувальних закладів, парків, узбіч доріг, зупинок громадського транспорту в усіх населених пунктах громади.

     Закликаємо громадян не утворювати стихійні сміттєзвалища на території нашої громади, не вивозити побутове сміття у лісосмуги та інші невстановлені місця. Дерев´яні, паперові та поліетиленові відходи чудово згорають у пічках, ще й до цього обігріють житло, листя розкидане на городі перегниє та стане добривом.

     Щоб наші села стали охайними не потрібно витрачати великі кошти на прибирання, необхідно просто не засмічувати їх, трішки підфарбувати, побілувати дерева та бордюри, впорядкувати клумби, виполоти або викосити траву. Усі ми повинні зрозуміти, що обличчя населених пунктів, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до праці інших.

 

     Шановні мешканці громади, прохаємо вас навести лад на подвір’ях та на вулиці біля власного дому, приватних підприємців – поприбирати території біля своїх магазинів та постійно підтримувати там чистоту. То ж запрошуємо всіх небайдужих жителів підтримати ініціативу у проведенні акції та у подальшому долучатись до прибирання.

Зробимо нашу Чкаловську  територіальну  громаду чистою!

 

Світлана КАРПЕНКО

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора