Декларування доходів громадян за 2020 рік: мелітопольські податківці проводять «гарячі лінії»

Дата: 16.02.2021 14:03

Фахівці Мелітопольського відділу  податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області під час сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідають на запитання громадян щодо цьогорічної кампанії декларування.

Найчастіше мелітопольці цікавляться, хто обов’язково має відзвітувати про доходи за минулий рік, декларуванням прибутків від здавання в оренду і продажу рухомого майна і нерухомості, оподаткуванням спадщини, іноземних доходів, порядком отримання податкової знижки тощо.

Крім того, податківці надають роз’яснення щодо способів і термінів подання декларацій.