Про яскравий прояв любові до ближнього

Дата: 30.12.2020 14:16

Адміністрація  та жителі  Чкаловської сільської ради висловлюють щиру вдячність Веселівській ХЦ «Жива віра» в особі Папазяна С.В. за надання гуманітарної допомоги. Ми отримали одяг, взуття, іграшки, ком’ютер, телевізор, меблі, що є своєчасною допомогою для найбільш вразливих  верств наших громадян.

Доречними стали іграшки для дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та діток, які виховуються в неповних сім’ях. Дитячим закладам дошкільної освіти надані додаткові засоби для дитячих ліжок.  Для соціальних працівників стали в нагоді гумові чоботи та інші предмети домашнього вжитку для наших підопічних громадян похилого віку.

Дякуємо Папазяну С.В. за співробітництво, розуміння насущних проблем, чуйність та піклування. Щиро сподіваємося, на подальшу співпрацю.  Це яскравий прояв любові до ближнього. Зичимо Вам, Сергіє Володимировичу, і Вашому коллективу, здоров’я, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку,  і якнайбільше  позитиву на життєвому шляху!

Заступник  сільського голови

Чкаловської сільської ради   О.КРИВКО