Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2020 09:53

Шановні працівники, депутати  та члени виконкому Чкаловської сільської ради!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без Вашої активної, справедливої позиції. Адже мешканці громади обрали нас своїми представниками у владі, наділили повноваженнями та доручили управління громадою з надією та сподіваннями, що життя на малій Батьківщині стане краще. Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та виконавчого комітету забезпечується життєдіяльність соціально-культурної сфери та житлово - комунального господарства, крок за кроком вдається вирішувати чимало непростих завдань, реалізовувати заплановані задуми.

Усім причетним до цього свята дякую за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є вагомим внеском у розбудову нашої Чкаловської громади. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя мешканців нашої об´єднаної територіальної громади.

З повагою,

сільський голова Станіслав Калиновський