Тиждень «Я і моя Батьківщина»

Дата: 27.09.2020 09:42

Вже стало традицією на початку навчального року проводити в нашій школі тиждень «Я і моя Батьківщина». В цьому році  тиждень розпочався змістовною інформаційною виставкою «29  фактів про Україну, якими варто пишатися», яку підготувала бібліотекар ЗЗСО Вініченко С.Л. Наступного дня естафету тижня перейняла вчитель образотворчого мистецтва                        Щербакова А.Г., яка разом з учнями 1-6 класів підготувала чарівний художній вернісаж «Мій сонячний дім – моя Батьківщина», на якому були представлені кращі малюнки учнів про рідний край. В середу, як зазвичай, класні керівники провели години спілкування зі своїми учнями на тему «Державні символи України». Представлені на виховних годинах презентації несли інформацію про  символіку України,  про красу та багатство нашої держави, а також про патріотичне ставлення до своєї Батьківщини. Протягом тижня в шкільному конференц-залі працював відеозал «Щоб у серці жила Батьківщина», який підготувала і проводила вчитель історії і правознавства Адамян Л.І.

Закінчився тиждень виставкою сувенірів з українською символікою та на патріотичну тематику: «Чи на світі є країна ще миліша за наш край».

На виставці представили свої роботи учні:

1. 3 клас: Чуб Ілля, Голота Єгор, Бабаян Матвій.
  2. 4 клас: Гаврилова Дар′я, Клипач Геннадій, Смірнов Микола;
  3. 5 клас: Дорошенков Якім, Папіровник Вероніка;
  4. 6 клас: Овдієнко Дар′я, Ем Сергій, Ланець Максим;
  5. 7 клас: Туревич Ангеліна, Туревич Дар′я, Мердич Оксана, Ликова Дар′я, Мищенко Земфіра;
  6. 8 клас: Мартинюк Оксана;
  7. 9 клас: весь клас.
  8. 10 клас: Іванова Інна, Зачепило Світлана;
  9. 11 клас: Мартинюк Ольга, Романенко Ольга, Сєнчина Альона, Войкова Аріна.

У виготовленні сувенірів взяли участь не лише учні школи, а й активно долучилися батьки, матусі й бабусі, класні керівники.

Дякуємо всім, а  особливо: Чуб Ользі Ігорівні, Голоті Олені Вікторівні, Бабаян  Наталії Михайлівні, Ланець Юлії, Ем Анні, Мартинюк Світлані Вікторівні, Зачепило Вікторії Вікторівні, Мартинюк Марії Василівні, Мартинюк Віталіні Богданівні.

Сувеніри представлені на виставці ще раз нагадали всім про багатство, красу, щедрість української землі.

Бібліотекар  КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  Світлана Вініченко