Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Про жінку-трудівницю

Дата: 24.04.2020 16:13
Кількість переглядів: 1277

Фото без опису

Напередодні свята «Миру та Праці» хочу розповісти про сільську жінку - трудівницю найстаршу жительку села Корніївка  Ставіцьку Олександру Романівну.

         Народилася Олександра Романівна  у селі Корніївка 22 травня 1929 року. У багатодітній сімї, їх було п’ятеро, Олександра найменшенька. Батьки тяжко працювали у колгоспі, щоб прогодувати велику родину. До школи Олександра Романівна ходила не довго, закінчила лише три класи. У  тяжкі воєнні та післявоєнні  роки допомагала  батькам, бо старші брати пішли на війну і не повернулися. Коли підросла пішла працювати у колгосп. 

         А роки «біжать», дорослішає наша Олександра Романівна, зустріла своє кохання і виїхала з рідного села, але не надовго. Коли повернулася  пішла працювати знову у колгосп. Ким вона  тільки не працювала свинаркою, дояркою, телятницею. Неодноразово була нагороджена грамотами та цінними подарунками. Вийшовши  на заслужений відпочинок вона   не стала сидіти вдома пішла працювати у польову бригаду. Зранку до вечора трудилася в полі.

         Незабаром Олександрі Романівні виповниться 91 рік, тож бажаємо їй  жити без хвилин туги і самотності, бажаємо постійного оточення турботою і любов’ю дорогих людей, бажаємо часто згадувати веселі й радісні дні, бажаємо з доброї надією і щасливою посмішкою продовжувати свій життєвий шлях.

Бібліотекар Корніївської сільської бібліотеки

Юлія ГРИШКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора