Корпорація "АТБ" тисячам українців

Дата: 15.04.2020 09:11

З метою соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку з короновірусною інфекцією COVID-19     корпорація «АТБ», разом із Міністерством соціальної політики України реалізовує спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів.

Для реалізації цього проекту компанія виділила сто мільйонів гривень. Продуктові набори в кількості 36 шт  передані працівниками відділу із соціальної роботи  Чкаловської сільської ради  літнім людям, які одиноко  проживають та потребують сторонньої  допомоги на території нашої громади.

До складу продуктового набору увійшли: крупи, макарони цукор, сіль, олія, лимон, печиво, чай та туалетний папір.

Це  наймасштабнішна  акція, яка проходить зараз в Україні. Це  реальна  і конкретна допомога  Корпорації «АТБ-Маркет» тисячам українців.

Від  наших земляків  та  виконавчого комітету  Чкаловської сільської ради висловлюємо  вдячність керівництву  Національної мережі продуктових магазинів «АТБ-Маркет»  за виявлену турботу до людей,  які цього найбільше потребують, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  за  оперативну організацію  отримання  продуктових наборів.

Окрему  подяку висловлюємо соціальним працівникам, які  якісно та добросовісно прийняли  участь в акції.