Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Для онлайн взаємодії з державою податкова видала запоріжцям 14 тисяч електронних ключів

Дата: 06.03.2020 08:46
Кількість переглядів: 371

Фото без опису

За перші два місяці року шість тисяч запорізьких платників податків отримали безкоштовні кваліфіковані сертифікати відкритих ключів від податкової служби регіону.

Клієнтам відділу реєстрації користувачів було надано 14 тисяч електронних ключів. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість відвідувачів відділу реєстрації користувачів збільшилась на 900 осіб, а виданих сертифікатів – більш ніж на 1,2 тисячі.

Як зазначив Руслан Рачинський, кваліфіковані сертифікати відкритих ключів надають доступ до десятків Е-сервісів ДПС та до інших державних електронних послуг.

У Запорізькій області працюють три пункти реєстрації користувачів, які знаходяться за адресами: м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й пов., м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103.

Нагадаємо, платники мають можливість самостійно формування нові сертифікати ключів. Скористатися онлайн сервісом можуть зареєстровані користувачі на інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС: http://acskidd.gov.ua/manage-certificates.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора