Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Легалізація праці: роз'яснювальні заходи для запорізьких роботодавців тривають

Дата: 26.02.2020 17:17
Кількість переглядів: 360

Фото без опису

Запорізькі податківці продовжують інформаційну кампанію щодо детінізації трудових відносин.

У районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району для місцевих роботодавців проведено семінар за участю фахівців Головного управління ДПС у Запорізькій області, Олександрівського управління ГУ ДПС області, управління з питань праці Запорізької міської ради, підрозділів Держпраці, Пенсійного фонду та інших відомств.

Присутнім представникам підприємств і підприємцям нагадали, що наразі контролюючі органи розпочали інспекційні заходи з питань оформлення найманих працівників. За недотримання норм Податкового кодексу та законодавства про працю порушники притягуватимуться до відповідальності.

Завідувачка сектору управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Запорізькій області Олена Бессонова докладно розповіла про порядок прийняття працівників на роботу, основні вимоги до оформлення співробітників, виплати доходів та нарахування і сплати податків і зборів із заробітних плат.

Підприємці цікавились наслідками неоформленої праці та правовими аспектами легальної зайнятості.

Крім того, під час семінару працедавцям розповіли про законодавчі новації в сфері оподаткування та надали практичні поради для успішного ведення бізнесу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора