Дата: 26.12.2019 08:34

14 грудня в місті Мелітополь відбувся п’ятий Чемпіонат України з мас-рестлінгу серед дітей та дорослих. В змаганнях взяли участь спортсмени з Київської, Херсонської, Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей, також двадцять один спортсмен з Веселівщини: Лебеденко Юлія, Тарасенко Ольга, Журавльов Микита, Іщук Дмитро, Овдієнко Микола, Ланець Наталія, Тарасенко Дарина, Салкуцан Валерія, Сухецький Данило, Тарасенко Анна, Піддубний Ілля, Лисак Євген,Туревич Станіслав, Машко Вікторія, Машко Анастасія, Кириленко Кирило, Панасенко Катерина, Панасенко Софія, Романенко Олександр, Кобзєв Анатолій та Кушнір Олексій, більшість яких є мешканцями Чкаловської громади. Змагання проводились на два помости. Всі спортсмени продемонстрували свою гарну спортивну підготовку. За результатами змагань наші спортсмени розподілили місця в вагових категоріях таким чином:

Дівчата:

до 65 кг. Тарасенко Ольга – ІІІ місце

Чоловіки:
до 80 кг. Кушнір Олексій – І місце

Чкаловська сільська рада пишається своїми талановитими спортсменами та бажає їм нових спортивних перемог та й надалі прославляти свою територію!