Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Про працю трударів

Дата: 24.11.2019 14:41
Кількість переглядів: 873

Фото без опису

«О ,земле, рідна і свята квітуча наша Україно!                                                                          Тебе зігріє праця всіх, любов зігріє неодмінно!                                                                        Любов, дає нам  сили і снаги на цій землі творити й будувати.                                           І землю щедро  з року в рік насінням засівати.»

Такими словами в селі Корніївка  розпочався захід присвячений  Дню працівників сільського господарства. На заході жителі села яких доля повязала  з землею . Зі словами привітань , подяки за сумлінну працю, побажань миру, здоровя , достатку всіх присутніх привітали  в.о. старости Корвєгін А.С. , заступник голови Чкаловської ОТГ Овечкін Ю.А.  та жителі села зокрема: Данько Л.С., Коваленко А.Т., Чупина М.Г., Горлач В.П., Масаликін В.М.

 Наш народ відзначає це свято , відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній землі. Це світле свято  всіх хліборобів, всіх працівників –аграріїв! Вони зберігають вікові цінності праці на землі. Так  було завжди : Ми – народ міцних , вікових сільськогосподарських традицій. І Корніївка славна працею своїх трударів , сільська праця, як і раніше , необхідна всім і кожному. Ми віддаємо дань пошани людям , що взяли на себе  найважчу і найважливішу турботу працювати на цій землі. Сільська праця свята і благородна  вона безперервна , як саме життя. Були колись часи, коли останній кусень  хліба ділили між собою як могли.

Вшанували пам'ять тих, людей які працювали в сільському господарстві, але їх вже немає в живих та вшанували пам'ять жертв голодомору  хвилиною мовчання.

Так дай же Боже, щоб такого ні наші діти , внуки, ані правнуки не знали!

Впродовж свята звучали гарні пісні , розповіді старших жителів села про своє дитинство, про працю їхніх батьків. Музичне вітання  всім присутнім подарував наш земляк Данько А.І.

Всіх присутніх пригостили різними стравами.

Велика подяка і шана Вам за тяжку працю, самовіддану любов до рідної землі.

               Ми пишаємося Вами – нашими працьовитими людьми.

               Ви є гордістю нашого села.

               Ви – творці багатства.

    

                                 Директор СБК   Л.М.Нагога« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора