Затверджено нові форми документів для платників акцизного податку

Дата: 12.08.2019 07:45

Наказом МФУ від 19.06.2019 №262затверджено:

- форму заяви про реєстраціюплатника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/абоакцизних складів;

- акцизну накладну форми"П";

- акцизну накладну форми"С";

- розрахунок коригування акцизноїнакладної форми "П";

- розрахунок коригування акцизноїнакладної форми "С";

- форму заявки на поповнення (коригування)залишку пального;

- форму заявки на поповнення(коригування) залишку спирту етилового;

- Порядок заповнення акцизноїнакладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення(коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишкуспирту етилового.

Наказ №262 "Про затвердженняформ заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального абоспирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахункукоригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишкупального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядкузаповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної,заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення(коригування) залишку спирту етилового" набирає чинності з дня йогоофіційного опублікування (опублікований в «Офіційний вісник України» 23.07.2019№55).

Особи, які ввозять на митнутериторію України або вивозять за межі митної території України пальне абоспирт етиловий, здійснюють реалізацію пального або спирту етилового та яківизначені платниками акцизного податку з реалізації пального або спиртуетилового, складають:

- акцизні накладні форми"П", розрахунки коригування акцизної накладної форми "П",заявки на поповнення (коригування) залишку пального - у разі реалізаціїпального;

- акцизні накладні форми"С", розрахунки коригування акцизної накладної форми "С",заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового - у разі реалізаціїспирту етилового.

Акцизна накладна, розрахуноккоригування акцизної накладної складаються та подаються до контролюючого органуна реєстрацію в Єдиному реєстрі акцизних накладних за допомогою засобівтелекомунікаційних систем в електронній формі.

Усі акцизні накладні, розрахункикоригування акцизної накладної підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі акцизнихнакладних.