Звіт начальника відділу із соціальної роботи Світлани Марінової про роботу по наданню соціальних послуг на території Чкаловської громади

Дата: 03.08.2019 09:21

Начальник відділу із соціальної роботи Світлана Марінова звітувала про роботу відділу по наданню соціальних послуг (звіт наведений нижче). Доповідач звернула особливу увагу на роботу із людьми похилого віку, у сімях із складними життєвими обставинами, навела приклади тісної співпраці у цьому напрямку роботи із старостами, окремо подякувала депутатам Володимиру Заторському та Ірині Бабич за надану допомогу у роботі відділу. Світлана Федорівна наголосила, що наразі суттєві зусилля докладає для налагодження співпраці із благодійними фондами, задля надання гуманітарної допомоги громадянам похилого віку, дітям у складних життєвих обставинах, тощо.

За результатами обговорення  першочерговим завданням відділу із соціальної роботи та виконавчого комітету визначено проявляти розуміння та підтримку, надавати максимально-можливу допомогу громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, вжити заходів, спрямованих на підтримання їх життєвого рівня. Начальнику відділу із соціальної роботи доручено забезпечити належний рівень внутрішнього контролю у відділі, щодо дотримання  працівниками трудової дисципліни та виконання покладених на них функцій і завдань;надати до відділу бухгалтерського обліку розрахунок потреби матеріального забезпечення соціальних робітників та фахівця із соціальної роботи; звернути особливу увагу на роботу по обслуговуванню одиноких громадян похилого віку, провести опитування та моніторинг їх потреб, за необхідності та можливості ввести додаткові послуги; активізувати  роботу з соціально - неблагонадійними сім’ями з метою  виявлення дітей, які  перебувають в особливо складних умовах; здійснювати контроль за реєстрацією, доглядом, матеріальним забезпеченням новонароджених дітей та цільовим використанням допомоги при народженні на дітей, народжених у неблагонадійних  сім’ях.

ЗВІТ про роботу по наданню соціальних послуг на території Чкаловської громади