Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

На Запоріжжі викрито понад півсотні податкових злочинів

Дата: 02.08.2019 15:34
Кількість переглядів: 467

Фото без опису

Співробітники оперативних підрозділів фіскальної служби Запорізької областіцього року виявили 52 злочини у сфері економіки, 29 з яких належать докатегорії тяжких. За фактами ухилення від оподаткування в особливо великихрозмірах розпочато 20 кримінальних проваджень.

Із обвинувальним актом до суду направлено 13 матеріалів, а також ще три –для звільнення осіб від кримінальної відповідальності у зв'язку з повнимвідшкодуванням збитків.

У митній сфері оперативники викрили вісім злочинів, зокрема, три – за фактамиухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Додатково спрямованодо бюджету митних платежів на суму 11,5 мільйона гривень.

Під час проведення операцій "Рубіж" та "Бастіон"припинено діяльність міжрегіонального "центру мінімізації митнихплатежів". Загальний обсяг імпортних операцій, проведених черезпідприємства, які входили до центру, склав понад 78 мільйонів гривень.

У сфері державних закупівель співробітники податкової міліції виявили шістьзлочинів. За результатами здійснених перевірок до бюджету стягнуто 3,2мільйона.

У рамках операції "Акциз" із незаконного обігу вилучено товарівпідакцизної групи на загальну суму 28 мільйонів гривень. Згідно із судовимирішеннями конфісковано підакцизної продукції вартістю 2,2 мільйона.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора