Бюджети Запорізької області отримали 2,7 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

Дата: 18.07.2019 16:50

За перше півріччя запорізькі платники спрямували до місцевих бюджетів 2мільярди 762 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб (без данихвеликих підприємств, які зареєстровані в Запорізькому управлінні Офісу ВППДФС).

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Манько, рівень сплати у порівнянні з минулим роком збільшивсямайже на 18 відсотків. Додатково скарбниці отримали 420 мільйонів.

Керівник фіскального відомства області зазначив, що зростання надходженьПДФО зафіксовано на всіх територіях регіону. Зокрема, до міської казни м.Запоріжжя надійшов 1 мільярд 263 мільйони, що на 124 мільйони більше, ніжторік. До бюджетів м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського таВеликобілозерського районів перераховано 374 мільйони (+ 103,5 мільйона), м.Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 293,7 мільйона (+ 58,3мільйона), м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів – 203,4 мільйона(+ 28,5 мільйона), Василівського та Михайлівського районів – 157,8 мільйона (+33,5 мільйона) тощо.

Валерій Манько також повідомив, що в середньому кожного місяця запоріжцісплачують до бюджету близько 614 мільйонів гривень ПДФО, це на 93 мільйонибільше показника 2018 року.

Бюджетоутворюючими галузями зі сплати податку є державне управління таоборона (21 відсоток у загальних надходження), постачання електроенергії, газу,пари та кондиційованого повітря (12 відсотків) та переробна промисловість (11відсотків).

Усього в Запорізькій області налічується 45,7 тисячі платників податку надоходи фізосіб, з яких 16,4 тисячі – суб'єкти господарювання-юридичні особи,29,3 тисячі – фізичні особи.