У громадянки Росії митники виявили незадекларовану валюту

Дата: 12.07.2019 09:00

Вчора у запорізькому аеропорту, відлітаючи рейсом до Мінська, одна ізпасажирок рейсу вирішила пройти митний контроль за спрощеним режимом, беззаповнення митної декларації. Обравши "зелений коридор", громадянкаРосійської Федерації засвідчила, що не перевозить обмежені до переміщення черезмитний кордон предмети або цінності.

Натомість під час проведення митного контролю співробітники митниці виявилив її ручній поклажі іноземну валюту, яка знаходилась без ознак приховування.Сума, що перевищує дозволену до переміщення без декларування, склала 4100доларів США.

Таким чином, вона порушила вимоги постанови НБУ від 02.01.2019 № 3"Про затвердження Положення про транскордонне переміщення валютнихцінностей" та порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах)спрощеного митного контролю. Валюта в установленій нормі для усногодекларування (еквівалент 10000 ЄВРО) повернута громадянці.

За даним фактом складено протокол за ст. 471 Митного кодексу України.