Сервіси «Електронного кабінету» для фізичних осіб

Дата: 27.06.2019 08:03

ДФС запроваджено електронні сервіси щодо можливості сплати податку на майноз фізичних осіб, а саме податку на нерухоме майно, відмінне від земельноїділянки, транспортного податку та плати за землю  засобами «Електронного кабінету».

Для користування «Електронним кабінетом» необхідно отримати особисті ключіелектронного цифрового підпису.

За допомогою «Електронного кабінету» платники податків – фізичні особимають можливість перегляду даних щодо:

- об’єктів оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові(дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі);

- сформованих податкових повідомлень-рішень та необхідних платіжнихреквізитів органів місцевого самоврядування для сплати податку на нерухомемайно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

- розрахунків сум податкових зобов’язань по таких податках;

- стану розрахунків з бюджетом.