Заходи до дня Конституції

Дата: 27.06.2019 07:39

День Конститу?ції Украї?ни — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.

Щоб відзначити державне свято  головний спеціаліст сільської ради Корж Галина та директор Калинівського будинку культури Остроконь Юлія зібрали місцевих дітлахів, розповіли їм про історію утворення свята, традиції його святкування, закріпили отриманні знання на малюнках та пригостили малечу солодощами.

Живуть у нас щасливі й вільні люди,
Права однакові у всіх і всюди.
І що б там не казали вороги –
Колись такою Україна буде!
З Днем Конституції України!
Від щирого серця зичимо міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої спільної держави. Будуймо разом демократичне громадянське суспільство. Слава Україні!