Молодь - за здоровий спосіб життя

Дата: 19.04.2019 16:27

Майбутнє кожної держави – це її молодь. А здорова молодь – запорука майбутнього успіху України, її благополуччя, процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Дуже важливо з раннього віку формувати звички, які утверджують здоровий спосіб життя. Конкурс «Обери життя» покликаний сприяти розвитку учнівської   творчості, залучення молоді до  популяризації здорового способу життя серед молоді.
           16.04.2019 р.на базі комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області відбувся ІІ (зональний) конкурс агітбригад «Обери життя», в якому брали  участь 10 шкіл нашої області.
           Команда КЗ «Корніївської ЗОШ I-III ступенів» «Драйв» продемонструвала свою майстерність в багатьох конкурсах, гідно захистила честь своєї школи і громади. До складу агітбригади увійшли Стовбур Богдана, Пилипенко Вікторія, Дмитрюк Валентина, Леонтьєв Олександр, Лебідь Юрій, Іваницький Сергій  та Пастарнак Даря. Учні добре володіли знаннями з медицини, намалювали яскраві та цікаві стінгазети, на яких пропагували здоровий спосіб життя. Учасники команди співали, танцювали, а цікава презентація прикрасила виступ. Окрім цього, команда приготувала композицію з лікарських трав, яку захистила креативно та цікаво, і завоювали глядацькі симпатії.
           Учні не лише розумні та кмітливі, а ще й талановиті та співучі. Обласний конкурс «Обери життя» - чудовий привід вкотре закликати молодь до здорового способу життя.
Педагог-організатор                                   Іваницька Г.В