Запорізькі підприємства сплатили 1,7 мільйона гривеньекологічного податку

Дата: 21.02.2019 07:55

Січневі надходження екологічного податку на Запоріжжі склали один мільйон720 тисяч гривень (без врахування сум, сплачених підприємствами, що знаходятьсяна обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).  Про це повідомив в. о. начальника Головногоуправління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько. Порівняно з аналогічнимперіодом минулого року рівень сплати податку зріс на 125 тисяч або майже на 8відсотків.

Близько мільйона гривень із загальної суми забезпечили підприємства м.Запоріжжя, суб'єкти господарювання м. Бердянськ, Бердянського та Приморськогорайонів перерахували 187 тисяч, м. Мелітополь, Мелітопольського таВеселівського районів – 168 тисяч.

Усього в регіоні "екоподаток" сплачують 2613 підприємств, які зарезультатами своєї діяльності забруднюють атмосферне повітря, здійснюють викидиу водні об'єкти, а також утворюють та розміщують радіоактивні відходи.

Нагадаємо, у 2019 році ставку екологічного податку за викиди двоокисувуглецю підвищено до 10 гривень за 1 тонну.