Соціальні послуги наближаються до сільських мешканців

Дата: 06.02.2019 16:23

На виконання наказу Мінсоцполітики  від 20.07.2018 року №1051 « Про надання об'єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей», в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» 25.01.2019 року Чкаловською сільською радою отримано стаціонарний комп'ютер та ноутбук, обладнані ліцензійним програмним забезпеченням та багатофункціональний пристрій (принтер, сканер).

Отримана техніка дасть можливість організувати належну роботу безпосередньо на території ради по прийняттю та оформленню майже усіх видів соціальних допомог таких як субсидії, пільги «Учасникам бойових дій», «Учасникам війни», «Дітям війни», «Сільським педагогам на пенсії», «Сільським медичним працівникам на пенсії» та інше.

Комп'ютерну техніку прийняла начальник відділу із соціальної роботи Мандик Ірина Василівна, яка дуже задоволена «обновкою» та розпочинає роботу по наданню соціальних послуг, які будуть ще більш наближені до сільських мешканців.