Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Виховання в школі і сім'ї – це єдиний нерозривний процес

Дата: 06.02.2019 10:30
Кількість переглядів: 635

Фото без опису

Виховання в школі і сім'ї – це єдиний нерозривний процес. Здійснити рішучий поворот до особистості школяра, створити сприятливі умови для його самовизначення, самореалізації та розвитку можна лише за умови цілеспрямованої взаємодії педагогів та батьків.

  Однією з головних і найбільш розповсюджених форм роботи з усіма батьками є батьківські збори, які відбулися  01 лютого в нашій школі. Формат проведення зборів був дещо незвичний. Збори розпочалися з привітання учнів-переможців предметних олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсів, відмінників та кращих спортсменів нашого закладу. Всі учні, які ввійшли до команди кращих отримали грамоти, були нагороджені солодкими призами та разом з батьками отримали задоволення від концертної програми, підготовленої саме з цієї нагоди. Не залишилися поза увагою педагогічного колективу нашої школи і батьки цих учнів, яким було вручено подяки за виховання духовно багатих, соціально активних, фізично здорових та творчих особистостей.

    Продовжила збори начальник відділу соціальної роботи Мандик І.В., яка  ознайомила всіх присутніх з переліком послуг, які надає соціальна служба Чкаловської сільської ради та запросила батьківську громаду до співпраці.

Практичний психолог Мусієнко О.С. ознайомила батьків з програмою роботи психологічної служби школи на друге півріччя навчального року. Серед запропонованих заходів особливу цікавість викликали заплановані тренінги та практичні заняття для батьків «»

Проблема батьків і дітей завжди хвилювала людство. Цей камінь спотикання двох світів стояв і стоїть на життєвій дорозі кожної людини.  Ця проблема хвилювала філософів, мислителів, поетів та прозаїків. Саме зараз вона являється однією з найголовніших. Чому ж у дітей виникають протиріччя з батьками? Саме цьому питанню був присвячений виступ ЗВР Овчар О.М. «Батьки і діти – дві сторони конфлікту». Змістовний виступ в якому було розкрито питання: «Чому виникають конфлікти?», «Як правильно вирішити конфліктну ситуацію?» налаштував батьків бути тонкими  тактиками і стратегами, стати  друзями дітей у вирішенні будь-яких конфліктних ситуацій.

         Закінчилися збори рефлексією «Дитячі прохання до батьків». Цікава презентація налаштувала батьків на сприйняття своїх дітей і час, коли вони зростають, більш поблажливо. А конфлікти між батьками і дітьми, що виникають і є невід'ємною частиною життя, можна звести до мінімуму, якщо не вимагати від дітей повного конформізму і залежності, якщо терплячіше ставитись до індивідуальних відмінностей усіх членів родини.

 

                                               О. Овчар, заступник директора з виховної роботи


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора