Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Мільярд гривень запорізькі землекористувачі спрямували до місцевих бюджетів

Дата: 30.01.2019 13:33
Кількість переглядів: 510

Фото без опису

Річні надходження плати за землю у Запорізькомурегіоні склали 1 мільярд 89 мільйонів гривень. Як повідомив в. о. начальника Головногоуправління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, землекористувачі сплатилина 20 мільйонів більше, ніж у 2017 році.

Керівник фіскальної служби регіону зазначив, щовід суб'єктів господарювання-юридичних осіб надійшло 866,5 мільйона гривень, громадяни-власникита орендарі земельних ділянок поповнили бюджети на 223 мільйони.

Найбільші суми плати за землю отримав міськийбюджет Запоріжжя – 450,7 мільйонів або 41 відсоток від загальних надходжень. Закористування землями м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського іВеликобілозерського районів сплачено 140 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянськогота Приморського районів – 100 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського таВеселівського районів – 90 мільйонів, Якимівського та Приазовського районів –70 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 57 мільйонів,Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського – 52,4 мільйона.

Плата за землю – це третій за обсягами платіж,який формує місцеві бюджети. Усього в Запорізькій області зареєстровано 9165юридичних та 297 тисяч фізичних осіб платників земельного податку та орендноїплати.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора