Запорізькі підприємства торгівлі тавиробники машин і устаткування – лідери зі сплати податку на прибуток"

Дата: 24.01.2019 12:02

З прибутків підприємств Запорізького регіону у2018 році до державного бюджету надійшло 781,1 мільйона гривень, що на 220мільйонів або на 39 відсотків більше, ніж у 2017 році (не враховуючи данівеликих платників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Проце повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій областіВалерій Манько.

Найбільші суми податку на прибуток забезпечилипідприємства оптової торгівлі – майже 182 мільйони, виробництва машин таустаткування – 56,6 мільйона. Будівельні компанії регіону перерахували додержбюджету близько 31 мільйона, виробники гуми, пластмаси та іншої неметалевоїмінеральної продукції – 30 мільйонів, електричного устаткування – понад 28мільйонів. Представники металургійної галузі сплатили майже 26 мільйонів,виробництва харчових продуктів і напоїв – 25,5 мільйона, хімічних речовин іпродукції – 25 мільйонів, добувної промисловості і розроблення кар'єрів – 24мільйони, сільського, лісового та рибного господарства – майже 22 мільйони,фінансової та страхової діяльності – 21,7 мільйона.

Понад 57 відсотків від загальної суми податку наприбуток надійшло від суб'єктів господарювання м. Запоріжжя – 449 мільйонів,підприємства м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів поповнилибюджет на 90,7 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів –на 62,5 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – на 26,7мільйона тощо.