Запорізькі митники попередили незаконне перевезення холодної зброї

Дата: 24.01.2019 11:56

Відлітаючи до Єгипту, громадянин України намагавсяпровезти з собою ніж.

У Запорізькому міжнародному аеропорту під часмитного оформлення пасажирів авіарейсу "Запоріжжя-Шарм-ель-Шейх",один із них для продовження контролю обрав "зелений коридор", тамсамим засвідчивши відсутність заборонених або обмежених до перевезенняпредметів.

Але у ході перевірки багажу за допомогоюінтроскопу співробітники митниці виявили у його сумці ніж з ознаками холодноїзброї. Він знаходився у чохлі поверх особистих речей. Довжина клинка складає11,8 см., товщина обуха – 2,8 мм, довжина гарди – 1 см.

За фактом переміщення ножа через митний кордонУкраїни без дозвільних документів, передбачених наказом Міністерства внутрішніхсправ України від 21.08.1998 р. № 622, складено протокол про порушення митнихправил за ст. 471 Митного кодексу України.

Предмет правопорушення тимчасово вилучено.