За забруднення довкілля запорізькі підприємства сплатили292 мільйони

Дата: 17.01.2019 15:57

Запорізькі підприємства-забруднювачі сплатили торік 292 мільйони гривеньекологічного податку (без показників великих підприємств, зареєстрованих уЗапорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Порівняно з 2017 роком надходженнязросли на 7,6 мільйона або 2,7 відсотка.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Манько, із загальної суми до державного бюджету надійшов 131мільйон гривень, місцеві скарбниці отримали майже 161 мільйон.

Найбільші відрахування забезпечили підприємства м. Енергодар – 242мільйони, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – понад 20мільйонів, м. Запоріжжя – 17,2 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського таВеселівського районів – 3,4 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського таПриморського районів – 3,3 мільйона.

Усього минулого року в Запорізькому регіоні було зареєстровано 2613суб'єктів господарювання-платників екологічного податку, які під час своєїдіяльності здійснювали викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, уводні об'єкти або розміщували, утворювали чи зберігали радіоактивні відходи.