Олексій Мужев: "Митні платежі на Запоріжжі склалимайже 8,5 мільярда гривень"

Дата: 17.01.2019 15:21

Запорізькі суб'єкти господарювання за 2018 рік сплатили 8 мільярдів 479мільйонів гривень митних платежів, що на 2 мільярди 450 мільйонів або майже на41 відсоток більше, ніж за 2017 рік. Рівень планових надходжень перевищено на18 відсотків. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

Тільки у грудні минулого року до державного бюджету перераховано 765,6мільйона.

81,4 відсотка митних платежів припадає на надходження, що стягуються приввезенні на митну територію України товарів для виробництва у промисловихгалузях, суб'єкти невиробничих галузей забезпечують 18,6 відсотка.

Основним джерелом наповнення бюджету у 2018 році стали операції зрозмитнення машин, устаткування та транспорту – 35 відсотків від загальної сумимитних платежів, паливно-енергетичних товарів – 30 відсотків, металів тавиробів з них – 11 відсотків, продовольчої та продукції сільського господарства– 7 відсотків, мінеральних продуктів та товарів хімічної промисловості – по 6відсотків.