Запоріжці сплатили за землю понад мільярд гривень

Дата: 12.12.2018 16:21

До місцевих бюджетів Запорізької області надійшов один мільярд 11мільйонів  гривень плати за землю. Рівеньнадходжень 11 місяців поточного року перевищив минулорічний на 21,2 мільйона.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Манько, у листопаді землекористувачі поповнили бюджети громадмайже на 82 мільйони, що на три відсотки перевищує показники аналогічного періоду 2017 року.

Найбільші відрахування з початку року забезпечили суб'єктигосподарювання-юридичні особи – 796,5 мільйона, внесок фізичних осіб склавблизько 215 мільйонів.

Майже 416 мільйонів надійшло до місцевого бюджету м. Запоріжжя, скарбницім. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів отримали129 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 93мільйони, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – понад 85мільйонів, Якимівського та Приазовського районів – 66 мільйонів, Василівськогота Михайлівського районів – 53 мільйони, Вільнянського, Запорізького іНовомиколаївського районів – 48,7 мільйона тощо.

Фахівці фіскальної служби регіону разом із представниками місцевих рад,територіальних підрозділів ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області та РВ Фондудержавного майна України по Запорізькій області постійно аналізують повнотуобліку платників земельного податку та орендної плати. Цього року в ходіпроведених звірок залучено до оподаткування 34 суб'єктів господарювання, врезультаті річна сума нарахувань склала понад два мільйони гривень, а загальнаплоща землі – 224,7 га.

Крім того, виявлено 18 підприємств, які використовували 211,9 га земельнихділянок без правовстановлюючих документів. Додатково до бюджетів громаднараховано майже 300 тисяч гривень.