Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Зарплатні борги у Запорізькій області зменшились майже на8 мільйонів

Дата: 28.11.2018 17:40
Кількість переглядів: 603

Фото без опису

Підсумки роботи органів влади та контролюючих установ щодо погашеннязаборгованості та легалізації зарплат розглянули члени обласної комісії під часзасідання у Запорізькій облдержадміністрації.

У заході, який відбувся під головуванням очільника Запорізькоїоблдержадміністрації Костянтина Бриля, взяли участь прокурор Запорізькоїобласті Валерій Романов, заступник начальника Головного управління ДФС уЗапорізькій області Олег Матвійчук, керівники інших органів обласної влади, атакож представники підприємств, які мають зарплатні борги.

На засіданні було зазначено, що загальна сума заборгованості з заробітноїплати у регіоні скоротилась у жовтні майже на 8 мільйонів гривень або на 3,4відсотка, і станом на початок листопада склала близько 225 мільйонів. При цьомубільш ніж 86 відсотків від цієї суми припадає на підприємства державногосектору економіки.

Як повідомив Олег Матвійчук, з метою скорочення зарплатних боргів фіскальнаслужба області постійно аналізує діяльність суб'єктів господарювання, проводитьроз'яснювальну роботу з працедавцями, матеріали щодо окремих боржниківпередаються до органів державної виконавчої служби для стягнення боргів упримусовому порядку.

Під час обговорення комісія вивчила стан справ по кожному підприємству, денаявні факти несвоєчасних розрахунків з працівниками і бюджетом, у результатібуло прийнято ряд рішень. Зокрема, спільна робота органів обласної влади, контролюючихта правоохоронних структур буде зосереджена на вжитті усіх можливих заходіввпливу на суб'єктів господарської діяльності щодо погашення заборгованості тастабілізації ситуації у роботі цих підприємств.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора