День української мови у Чкаловській школі

Дата: 28.11.2018 11:38

9 листопада 2018 року учнями КЗ «Чкаловської ЗОШ І-ІІІ ступенів» було проведено захід «Слово  до слово – зложиться мова», присвячений Дню української мови та писемності. Ідею проведення цього свята надала членам літературної студії її керівник – вчитель української мови та літератури  Біла Алла Олександрівна, але, на жаль, їй не вдалося відвідати захід, оскільки вона перебувала на курсах. Тому до справи взялася команда учнівської ради школи. Ведучими були учні 11 та 9 класів. На святі було показано презентації: про Івана Федорова, Петра Яцика, Нестора-літописця та про його літописне зведення «Повість времєнних літ». Учень одинадцятого класу – Левадній Олександр підготував відеофільм про сучасне значення української мови в суспільстві. Героями фільму, були вчителі, працівники школи, сільської ради. Приємні хвилини насолодження отримали учасники заходу від сценок художньої самодіяльності, підготовленими учнями  6, 8 , 9 та 10 класів, запальних танців,  пісень про рідну мову. Захід вдався на славу, він був цікавий та пізнавальний, як для дітей, так і для дорослих. Головною метою якого було поширити любов до рідної мови, нагадати про нашу любу перлину та висловити всі свої теплі почуття до неї, адже, як казав Володимир Сосюра: «Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи». Любіть власну мову та шануйте її!

Статтю підготували члени учнівської ради Марина Бригида, Денис Кожан