Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запоріжці збільшили сплату військового збору на 26відсотків

Дата: 21.11.2018 17:35
Кількість переглядів: 613

Фото без опису

З доходів мешканців Запорізької області з початку року до бюджету надійшломайже 434 мільйони гривень військового збору (не враховуючи дані великихплатників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Надходженнядесяти місяців цього року перевищили минулорічні на 26 відсотків, або майже на90,5 мільйона.

У жовтні запоріжці перерахували більш ніж 46 мільйонів гривень військовогозбору, це на 8,7 мільйона або на 23 відсотки більше, ніж у жовтні 2017 року.

Зростання показників сплати зафіксоване на всіх територіях регіону.Найбільші відрахування забезпечили платники обласного центру – майже 224мільйони, суб'єкти господарювання м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського таВеликобілозерського районів спрямували до бюджету 48 мільйонів, м. Мелітополь,Мелітопольського та Веселівського районів – 41 мільйон, м. Бердянськ,Бердянського та Приморського районів – 33 мільйони, Вільнянського, Запорізькогота Новомиколаївського районів – 22 мільйони, Пологівського, Більмацького таРозівського районів – 19 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів –14 мільйонів, Василівського і Михайлівського районів – понад 13 мільйонів, м.Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 11 мільйонів, Якимівського іПриазовського районів – 9 мільйонів.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5% від суми доходів, щопідлягають оподаткуванню. Його платниками є фізичні особи – резиденти танерезиденти, які отримують доходи в Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора