На Запоріжжі у митній сфері викрито порушень на сумумайже 143 мільйони гривень

Дата: 21.11.2018 17:28

У поточному році в ході аналітично-пошукових заходів працівники Запорізькоїмитниці ДФС викрили 431 порушення митних правил. За кожним фактом недотриманнягромадянами та суб'єктами господарювання митного законодавства заведені справина загальну суму майже 143 мільйони гривень, що на 114 мільйонів більше, ніжторік.

За десять місяців митники розглянули 240 матеріалів, за результатами якихправопорушники оштрафовані на 12,8 мільйона.

Крім того, за цей час судові органи винесли рішення у 83 справах пропорушення митних правил. Відповідно до постанов суду конфісковано предметівправопорушень на суму 8,3 мільйона, що на мільйон більше, ніж у 2017 році, атакож накладені штрафні санкції у розмірі 8 мільйонів, щоперевищує минулорічні дані на 2,1 мільйона.