Запорізькі митники попередили спробу ввезення срібла зазаниженою вартістю

Дата: 16.11.2018 10:31

Заниження реальної вартості коштовного товару під час митного оформленнявикрили запорізькі митники.

Один із пасажирів авіарейсу зі Стамбулупід час проходження митного контролюподав декларацію, у якій вказав наявність у нього виробів зі срібла загальноювагою 1220 грамів та вартістю 538 доларів США. Для підтвердження фактурноївартості він надав інвойс.

Для визначення реальної вартості срібла воно було вилучено для проведенняекспертизи. Як з'ясувалося за її результатами, справжня вартість товару склала92710 гривень, що перевищує неоподатковану норму ввезення та підлягаєоподаткуванню відповідно до ч.4 ст. 374 Митного кодексу України.

Таким чином, громадянин заявив неправдиві відомості та ухилився від сплатимитних платежів на суму 19159 гривень.