Осіння дискотека в КДНЗ «Вербиченька»

Дата: 12.11.2018 11:44

Як можна привітати осінь? Влаштувати концерт, пограти в ігри, інсценувати казку або ж… потішити малят і батьків, організувавши запальну осінню дискотеку. На ній, звісно, знайдеться місце і для ігор, і для пісень, і для таночків, і для чарівних перетворень.

Саме на такому осінньому святі веселилися дітлахи та їх батьки в дитячому садку «Вербиченька» Чкаловської сільської ради. Дошкільнята зустрічали Осінь-Чарівницю (ученицю 10 кл. Чкаловської ЗОШ Петреній Юлію), кружляючи у запальному таночку із осінніми листочками. Згодом на свято завітав Їжачок-Діджей (учень 5 кл. Чкаловської ЗОШ Савін Олександр), який «запалив» усіх своїм таночком. Протягом свята Осені малята із задоволенням розповідали вірші, співали чудові пісеньки, грали в осінні ігри, демонстрували різноманітні таночки. Окрасою свята стали «Танок листочків і пташок», «Танок грибочків», а також «Танець павучків». Не залишились осторонь дійства і батьки наших вихованців, які залюбки виконали разом зі своїми дітлахами святковий флеш-моб. Традиційно, по завершенню свята, батьки організували святкове частування для малюків.

Виховель КДНЗ «Вербиченька»

Карина Стовбур