Щира вдячність меценату

Дата: 12.09.2018 15:51

Ще одна мрія вихованців КДНЗ "Вербиченька" із села Чкалове здійснилася. Завдяки Голоті Олексію Юрійовичу у садочку зявилася музична акустична система, оснащена безпровідниковим мікрофоном, що так необхідна при організації дозвілля і проведенні святкових заходів для дітей.

Вихованці дитячого закладу із задоволенням змагаються у майстерності танців і співів та розвивають в собі нові таланти чим радують своїх мамусь, татусів та усіх рідних.

Шановний Олексій Юрійович! Колектив дітей та працівників КДНЗ «Вербиченька» щиро дякує Вам за постійну турботу та допомогу, яку ви завжди надаєте від щирого серця нашому садочку, за ваше душевне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей.

Колектив та вихованці КДНЗ «Вербиченька»