Серпнева педагогічна конференція

Дата: 04.09.2018 13:44

29 серпня у Чкаловській ОТГ відбулася перша серпнева педагогічна коференція «Про підсумки роботи галузі освіти Чкаловської ОТГ у 2017 - 2018 навчальному році та роботу закладів загальної середньої освіти громади в умовах реалізації Концепції «Нової української школи» у 2018-2019 навчальному році».

В роботі конференції взяли участь голова Веселівської районної державної адміністрації І.І. Мігуля, заступник голови Чкаловської ОТГ Овечкін Ю.А., депутат обласної ради Голота Ю.В., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Чкаловської сільслької ради Бабаніна І.В., директори та заступники директорів, педагогічні колективи шкіл громади, керівники ЗДО громади, вихователі, а токаж педагогічні колективи КЗ "Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" та ЗДО "Зайчик".

Всі почесні гості привітали педагогів з початком нового навчального року, побажали наснаги та творчих злетів.

В ході конференції було визначено пріоритетні напрями розвитку системи освіти Чкаловської ОТГ на 2018/2019 навчальний рік та рекомендовано освітянам направити зусилля на:

- забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку дошкільної та загальної середньої освіти, підвищення ефективності освітніх послуг, рівного доступу до якісної освіти;

- забезпечення фізичного, психічного і соціального розвитку дітей дошкільного віку та їх успішної адаптації до навчання у школі;

- створення умов для рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації інклюзивного навчання;

- впровадження сучасних педагогічних технологій, спрямованих на розкриття та розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дитини, на задоволення її потреб у самовдосконаленні;

- активізацію роботи з обдарованими дітьми, створення умов для розвитку їх творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти та самореалізації;

- підвищення професійної компетентності вчителів щодо впровадження ефективних педагогічних технологій.